reklama
Borovan.media
Obchod exkluzivními informacemi
 

Velké turné Lucie zorganizuje Live Nation

13:17, 20. 5. 2013

Koncertní událost příštího roku, obří turné skupiny Lucie v původním složení, dostává jasnější kontury. Zastřešujícím promotérem akce se stane česká pobočka největší koncertní agentury na světě, Live Nation.

Ta kromě koncertů světových hvězd jako Depeche Mode, Black Sabbath, Iron Maiden nebo Elton John v poslední době rozšiřuje i české aktivity. Kupříkladu před několika týdny ohlásila uspořádání velkého vystoupení Nightwork na podzim v libeňské Aréně.

Dalšími partnery turné legendární rockové čtveřice je agentura Glanc Music, která provozuje brněnské Semilasso, Bestsport Arena, Vítkovice Aréna a slovenská agentura XL Promotion. Je tedy pravděpodobné, že část turné Lucie proběhne i na Slovensku. Turné by se podle zatím nepotvrzených informací mělo uskutečnit na přelomu jara/léta 2014.

Lucie v původním složení David Koller, Michal Dvořák, P.B.CH. a Robert Kodym ohlásila comeback v prosinci 2012. Odehrála privátní koncert na večírku skupiny PPF, počítá se s ní i na Energyfestu ČEZu v Karlových Varech.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0

Odběr newsletteru:

Vaší pozornosti doporučujeme:

Iron Maiden zahrají v pražských Letňanech, očekává se desetitisícová návštěva

Live Nation přivezou do Prahy koncert Rogera Waterse (ex-Pink Floyd)

Koncertní agentura Live Nation loni zvedla tržby o 1,2 miliardy dolarů

Live Nation do Česka přivezou Robbieho Williamse, koncert se uskuteční na letišti

Agentura Live Nation vyprodala koncert Paula McCartneyho

Agentura Live Nation doveze do Česka Bryana Adamse

V Česku vystoupí ex-Beatles Paul McCartney

Live Nation přivezou koncert popové hvězdy Eltona Johna

Live Nation pro Česko nasmlouvalo koncert popové hvězdy Rihanny

Live Nation do Česka přivezou metalovou legendu Iron Maiden

Hudebně-vizuální projekt Vivaldianno Michala Dvořáka vyrazí za oceán

Live Nation dovezou do Česka Anthrax

Judas Priest v Česku přidávají třetí koncert

Lucie

Lucie

Němečtí metalisté Rammstein prodali v Česku lístky za cca 100 milionů

Koncertní agentuře Live Nation opět spadly tržby o 50 milionů, firma udržela zisk

Největší koncertní agentuře Live Nation klesly tržby o 50 milionů

Novým manažerem kapely Lucie je Robert Porkert

Česká televize se zapojí do byznysu kolem kapely Lucie

Bývalý pořadatel festivalu Open Air je v insolvenčním řízení

Agentura Live Nation se přiblížila půl miliardě

Český Google omezil podporu letních hudebních festivalů

Obnovená kapela Lucie vyjede na obří turné

Lucie Bílá se pokusí prodat 65 tisíc lístků

Jaromír Nohavica podle všeho vyprodá dva obří koncerty v Aréně

Kryštof na únorové turné prodal 35 tisíc lístků

reklama
reklama

Odběr newsletteru:

Přihlášení

Krátce

 • Mindshare: mediální agenturu ze sítě GroupM od listopadu posílil Pavel Kozák (ex-Zenith Optimedia), který nastoupil na pozici client leadership senior manager. Pracovat bude v týmu Zuzany Šindelářové, jedné ze čtyř client leadership directorů. Kozák bude mimo jiné dále pokračovat v práci pro klienta Sanofi.

 • TV Nova: seriál Dáma a Král stále drží solidní čísla - pátý díl dosáhl podíl na sledovanosti 30,24 procenta v 15-54 a v širší cílové skupině 4+ ho sledovalo 1,512 milionu diváků.

 • DigitalAd: v říjnu 2017 se obrat webů, zastupovaných novou agenturou a realizovaný v rámci metody yield managementu DigitalAd pro RTB systémy, poprvé dostal nad milion korun.

Hit dne

Kauan: Lapsenmuisto.

 • Na turné

  Tři sestry
  17. 11.09. 12.
 • Castingy

  Česká televize, útvar Výroby TS Brno, vypsala výběrové řízení na pozici výkonný producent. Předpokládaný datum nástupu září 2017. Podrobnosti na webu Kavčích hor.

Recenze

Liga spravedlnosti

Je to smutné, ale komiksovým adaptacím DC Comics (studio Warner Bros.) se minimálně od Nolanových Batmanů či filmu Man of Steel nedaří vytvořit důstojnou protiváhu marvelovským filmům. Od Batman v Superman, Suicide Squad až po Wonder Woman jsme svědky sice velkolepých produkcí, zato však plochých, nenáročných a prvoplánovitých snímků, cílících spíše na skupinu mládeže do 15 let.

Aktuální Liga spravedlnosti bohužel pokračuje v nastoleném směru, a to i navzdory tomu, že na režisérskou židli usedl talentovaný Zack Snyder (300: Bitva u Thermopyl, Strážci - Watchmen, Sucker Punch). Možná největší slabinou filmu je scénář (Chris Terrio, Joss Whedon), který odpískal jakoukoliv složitější stavbu a strukturování postav. To je patrné zejména u protivníka skupiny superhrdinů, jistého Steppenwolfa a jeho armády křídlatých Paradémonů.

Divák se nedozví, co je příčinou je jednostrunné zavilosti a touhy vše zničit, jestli to bylo nějaké počůrávání v dětství nebo přebraná dívka v mládí. Ostatně, scenáristé si nedali příliš práci ani s Aquamanem, Flashem nebo Cyborgem. Na plátně se tak pohybují spíše karikatury, než plnokrevné figury. Když k tomu přidáme minimum hlášek, zajímavých bojových choreografií, nějakých dějových překvapení, zato povinné politicky korektní vsuvky, tak Liga spravedlnosti v současné době představuje u bohatě prostřeného komiksového stolu chudého příbuzného.

Takto se sice točily komiksové filmy někdy v 90. letech, ale po znamenitých filmech jako Deadpool, X-Men: První třída nebo Logan: Wolverine je takový přístup naprosto trestuhodný.