Borovan.media
Obchod exkluzivními informacemi
 

Karlovarské minerální vody a Universal Music investují do umělého projektu AquaBabes

11:32, 17. 6. 2014

Největší hudební vydavatelství Universal Music se ve spolupráci s Karlovarskými minerálními vodami (KMV) nově zaměří na churavějící tuzemský trh s popovými boybandy a girlbandy.

Uměle sestavený projekt AquaBabes se šesti najatými figurantkami se bude snažit využít momentálně jedoucí vlny britsko-irské chlapecké kapely One Direction, na kterou v Česku zdařile naskočil například zpěvák Adam Mišík (Warner Music). AquaBabes mají v tuto chvíli pouze nepříliš výrazný videosingl Neříkej mi baby (tuctová hudba plus přešlehaný product placement). Ten doposud na YouTube zaznamenal 414 tisíc přehrání. V plánu je pak další singl.

Tým kolem AquaBabes (fotograf Ondřej Pýcha, stylista Dušan Chrástek, lovec talentů Martin Červinka atd.) tak má před sebou spoustu práce, aby nový projekt měl šanci vydělávat po skončení kampaně KMV. Bude třeba výrazně zapracovat na repertoáru a lepší profilaci členek - v kapele jsou dvě blondýny, to znamená, že jedna je nadbytečná atd. Pro lepší zásah peněženek teenagerů Aquababes zatím postrádají výraznější moment, který by přitáhl masy posluchačů - ať již to byla vizuální dotaženost a svěžest Lunetic, sympatické buranství 5Angels nebo roztomile lowbudgetové vokály a choreografie LuŠtěLy.

Odběr newsletteru:

reklama

Odběr newsletteru:

Přihlášení

Krátce

 • Bezrealitky.cz: provozní firma Pricetown v roce 2017 navýšila tržby z 11,6 milionu na 21 milionů korun. Čistý zisk se meziročně zvedl z 200 tisíc na 4,6 milionu korun. Inzertní portál Bezrealitky.cz spoluvlastní Media Bohemia a Rockaway.

 • CineXpress: reklamní agentura, která se specializuje na prodej kinoreklamy v provozech CineStar a Golden Apple Cinema Zlín, v roce 2017 utržila téměř 54 milionů korun. V meziročním srovnání to je o 4 miliony více. Čistý zisk vyskočil ze 6,4 milionu na 7,1 milionu korun.

 • Slevomat.cz: zážitkový portál rozjel novou cestovní kancelář CK Zanzo (stejnojmenná provozní firma), která bude nabízet zájezdy do exotických destinací.

Hit dne

Born of Osiris: The Accursed

 • Na turné

  Lucie
  13. 11.30. 11.
 • Castingy

  Televize Barrandov shání zájemce o účast na natáčení pořadu Soudce Alexandr. Věk 20 až 70 let. Termín 22. a 23. září.

Recenze

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Lepší, to znamená akčnější a nápaditější, než předchozí film Fantastická zvířata a kde je najít (2016). I když vezmeme v potaz, že "jednička" byla z velké části nutnou expozicí, uvedením do děje, film se nesnesitelně táhl, občas zamrzl a v porovnání třeba s předchozí sérií o Harrym Potterovi postrádal atmosféru. Grindelwaldovy zločiny jsou naštěstí jiné kafe, opět se prokázalo, že není nad to, když do akce vstoupí pořádný záporák.

Byť u dvojky je v podstatě stejný tým hlavních tvůrců (režie David Yates, scénář J. K. Rowling, kamera Philippe Rousselot), děj znatelně zrychluje. Rozehrává se zde gejzír napínavých honiček, kouzelnických soubojů a kreativních nápadů, lechtající fantazii diváka. Teprve nyní svět Mloka Scamandera/J. K. Rowling pořádně ukazuje svou vzrušující a fantaskní tvář. Zásluhu na tom má i vstup těžkých hereckých vah - pořádně vyparáděného Johnnyho Deppa coby mocichtivého kouzelníka Grindelwalda a Jude Lawa jako mladého Brumbála.

I přes zařazení vyššího rychlostního stupně se filmaři neubránili některým bolestně hluchým scénám. Zejména lze vypíchnout první fázi scény ze hřbitova, ve které dojde na lopotné vysvětlování a nezbytnou retrospektivu. Část diváků zde usne a část vytáhne papír a tužku a začne si kreslit vztahového pavouka, aby se vůbec vyznala v ději (druhá fáze s Grindelwaldovým projevem a čarováním je naprosto jiná liga). Filmu by určitě slušely trochu přísnější střihačovy nůžky. Přesto Grindelwaldovy zločiny začínají konečně fungovat jako moderní a dobře udělaná pohádka pro celou rodinu. A hlavně se dost těšíte na třetí díl.