Borovan.media
Obchod exkluzivními informacemi
 

Primáci nakonec budou prodávat reklamní čas skupiny TV Barrandov

Rozumné řešení pro obě strany. Po týdnech handrkování o výši minimální garance pro příští rok a dalších obchodních podmínkách se týmy FTV Barrandov a Empresa Media nakonec dohodly o spolupráci pro rok 2016. 

Mediální zastupitelství Media Club (vlastník Prima) pro daný rok uzavřelo se společností Media Master (Jaromír Soukup - na fotce vpravo) deal o neexkluzivním prodeji televizní reklamy všech TV kanálů skupiny Barrandov. Media Club tak začne nabízet produkt Bundle Total s následujícím zastoupením stanic: Prima 46 procent, Prima Cool 12 procent, Prima Love 7 procent, Prima Zoom 7 procent, Prima Max 2 procenta, Barrandov Group 18 procent a ostatní stanice zastupované Media Clubem 8 procent.

Dohoda obou stran tak nejvíce "ukousla" zastoupení FTV Prima: Prima přišla o 9 procentních bodů, Prima Cool o 3 procentní body, Prima Love o 2 procentní body, Prima Zoom o 1 procentní bod a Prima Max rovněž o 1 procentní bod.

Změna se promítne také do nového balíčku zaměřeného na děti. Ke stanicím Prima, Prima Cool, Prima Comedy Central a Nickelodeon se začlení kanál Barrandov Plus s dětským pásmem a hlavní kanál TV Barrandov s pásmem Animáček. Skupina Barrandov bude mít v tomto balíčku 21 procentní podíl.

Odběr newsletteru:

reklama

Odběr newsletteru:

Přihlášení

Krátce

 • Httpool: reklamní síť/agentura vedená Radkem Vašíčkem se loni propadla do ztráty 2,5 milionu korun oproti zisku 100 tisíc v roce 2016. Tržby se v roce 2017 zvedly o půl milionu na 12,4 milionu korun.

 • TV Nova: čtvrtý díl imitační show Tvoje tvář má známý hlas dosáhl v sobotu 22. září v prime time 34,28 procenta share v cílovce 15 až 54 a v širší cílové skupině 4+ ho sledovalo 1,051 milionu diváků.

 • N media: chystaný Nový deník si v crowdfundingové kampani objednalo již 3000 předplatitelů, čímž bylo dosaženo cíle. Na finanční soběstačnost tohoto nového média je však potřeba 20 až 25 tisíc předplatitelů.

Hit dne

Trailer k novému filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny.

 • Na turné

  Chinaski
  05. 10.07. 12.
 • Castingy

  Televize Barrandov shání zájemce o účast na natáčení pořadu Soudce Alexandr. Věk 20 až 70 let. Termín 22. a 23. září.

Recenze

Predátor: Evoluce

S výjimkou občasných záblesků invenční filmařiny čistokrevné, poctivé a solidně udělané béčko. Tedy laciné nebo lacině působící triky a rekvizity, nenápaditá choreografie akčních scén, papírem šustící základní zápletka a podivná a nepravděpodobná parta hlavních hrdinů (obzvláště role bioložky se příliš nepovedla) se širokým rozpětím hereckých výkonů.

Za vzkříšením série o nepříjemném mimozemském lovci lidí stojí z velké části režisér a scenárista Shane Black (Iron Man 3, Poslední akční hrdina, Poslední skaut), který se objevil v menší roli v původním Predátorovi z roku 1987. Black neměl úplně špatnou výchozí pozici - navázat mohl na docela povedený snímek Predátoři (2010) s Adrienem Brodym v hlavní roli plus na panující módu nostalgie po trhácích či tématech ze 70. a 80. let, viz pokračování Rockyho, Indiana Jonese nebo aktuální MEG, silně upomínajícího na Čelisti.

Leč bohužel, Black jakoby se projektu věnoval na půlku své kapacity. O nějakém překvapení ze světa Predátorů se již nedá mluvit, ale Predátor: Evoluce postrádá hlavně napětí (napínavých scén je zde opravdu pomálu a to včetně sekvencí odehrávající se v lese) a nějakou výraznější atmosféru. Některé pasáže jsou zde vyloženě slabé a divně nepravděpodobné a zmotané - viz střílečka u univerzitního hřiště nebo u havarovaného mimozemského modulu. To samé platí i o utrápených dialozích. Nepříliš povedený filmový návrat letošního roku je tu.