Borovan.media
Obchod exkluzivními informacemi
 

Produkce Negativ dodá internetové televizi Stream.cz další seriál Casting

aktualizováno
09:59, 15. 3. 2016

Produkční společnost Negativ (Pavel Strnad, Petr Oukropec atd.) potvrzuje pozici dvorního dodavatele obsahu pro internetovou televizi miliardáře Iva Lukačoviče Stream.cz. K známým sériím Kancelář Blaník a Autobazar Monte Karlo přibude novinka.

Pro sezónu 2017 Negativ vyrobil nový osmidílný seriál Casting (foto) z prostředí hereckých castingů. V hlavních rolích se představí Jana Plodková, Marek Daniel, Jakub Žáček, Vojtěch Dyk nebo Tydýt Pavlásek. Stopáž jednoho dílu se poprvé v historii Stream.cz bude pohybovat okolo 15 minut. Produkční tým podobný jako v případě Kanceláře Blaník: režie Marek Najbrt, scénář Robert Geisler, produkce Milan Kuchynka. V tuto chvíli již existuje pilotní díl, který byl vyroben v roce 2015.

Pro jarní sezónu 2016 si Stream.cz připravil nové díly pořadu A dost! Jana Tuny, třetí sérii architektonického pořadu Gebrian Vs. (premiéra květen), One Man Show baviče Kazmy (1. duben), labužnickou show Luxus na talíři (4. duben) nebo desetidílné animované Pohádky z lednice (červen) scenáristy Geislera. Podle ředitele Seznam.cz Pavla Zimy investice do letošního programu Stream.cz narostly meziročně o 50 procent.

Odběr newsletteru:

reklama

Odběr newsletteru:

Přihlášení

Krátce

 • Deník N: v tuto chvíli čistě online medium, které ovládá skupina multimilionářů v čele se Silke Horákovou a Jaroslavem Horákem, od 7. ledna odstartuje tištěné vydání.

 • NetMonitor: od nového roku by měl začít měřit i data o mobilních aplikacích. Do pilotního výzkumu jsou zapojeny mediální domy Economia, Mafra a Czech News Center. První čísla by měla být dle plánu již za leden 2019.

 • Seznam.cz: firma Iva Lukačoviče spustil nástroj pro měření brandových video kampaní v Česku Brand lift/Sbrandlift. Inzerenti tak mohou sledovat vliv kampaní na Seznam.cz na jednotlivé atributy značky a vyhodnotit si celou kampaň v reklamní síti.

Hit dne

Michal Hrůza: Nad světem (Nezapomínej)

 • Na turné

  Lucie
  13. 11.30. 11.
 • Castingy

  Televize Barrandov shání zájemce o účast na natáčení pořadu Soudce Alexandr. Věk 20 až 70 let. Termín 22. a 23. září.

Recenze

Aquaman

Po rozpačitém prvním větším představení Aquamana v rozpačité Lize spravedlnosti (2017) přichází pořádná nálož v podobě samostatného filmu "vodního může". Aquaman je další ukázkou trendu, který bude v kinech bohužel asi stále častější - gejzír přeplácaných a křečovitě okázalých digitálních efektů naprosto zadupává do země jakýkoliv příběh a stavbu filmu.

Stejně jako Smrtelné stroje, Valerian a město tisíce planet nebo Jupiter vychází je i Aquaman dobrou pozvánkou do kin pro ty, kteří se chtějí jen pokochat nezkrotnou vizuální fantazií tvůrců, explozí barev, tvarů, fantaskních tvorů, rostlin, staveb atd., halabala na sebe naházených bez smyslu, omezení a promakanějšího záměru.

První půl hodinu je takový koncept ještě zábavný, pak však začíná toporně vyprávěný a selankovitý příběh čím dál více a více vadit. Zvláště, pokud představitel Aquamana Jason Momoa není bůhvíjaký herec (ale to asi nikdo nečekal, že) a pokud scenáristé David Leslie Johnson-McGoldrick a Will Beall opravdu hodně šetřili vtipnými hláškami.

Je to vlastně docela nepříjemný regres. Pokud poslední Avengers anebo Logan: Wolverine ukázali, že i komiksová adaptace může být "dospělé" umění, pak je Aquaman opět návrat mezi neškodnou dětskou zábavu. S hodně barvičkami, blýskavými cingrlártky, ale bez jakéhokoliv přesahu, snahy o nadčasovost nebo ambice vyprávět velký příběh.