reklama
Borovan.media
Obchod exkluzivními informacemi
 

Lukačovičova televize Seznam bude bavit Čtvrtníčkem, Tondou Blaníkem, Kazmou nebo Šídlem

13:10, 10. 1. 2018

Přinášíme další podrobnosti ke startu nové Televize Seznam (oficiální brand se z neznámého důvodu liší od názvu, který je v příslušné licenci: Seznam.cz TV) miliardáře Iva Lukačoviče.

Televize, která odstartuje 12. ledna, nabídne program nakombinovaný z produkce týmu kolem Seznam Zpráv a archivu sesterské streamovací služby Stream.cz. "Větší část programu tvoří originální autorský obsah - talk show, dokumenty, publicistické pořady atd. Televize je pro nás další distribuční kanál internetového obsahu," uvedl jeden ze CEO Seznam.cz Pavel Zima. Oproti předchozím informacím Borovan.cz bude nová stanice nakonec šířena v celoplošném multiplexu 3 Českých Radiokomunikací.

Zde uvádíme výčet některých pořadů a účinkujících:

 • Zprávy, 9:00, 12:00 a 14:00
 • Večerní zprávy, 18:00
 • Výzva - rozhovory. Jiří Kubík, Renata Kalenská, Jindřich Šídlo. Každý všední den ve 21:00 a 21:30
 • Duel - střet dvou názorů na aktuální téma. Každý všední den od 19:00
 • Sport, každý všední den v 18:30
 • Zvláštní vyšetřování - kauzy, aféry. Jiří Kubík a Sabina Slonková. Každé druhé úterý ve 20:00 a 20:30
 • Osmička Heleny Šulcové. Host v diskuzi na kontroverzní téma. Každou středu od 20:00
 • Sněmovní 4 - průvodce světem parlamentní demokracie a jejím zákulisím. Každý druhý čtvrtek ve 20:30
 • Slavní - magazín s hvězdnými hosty. Každý všední den v 19:30
 • Šťastné pondělí - pohled komentátora Jindřicha Šídla. Každé pondělí od 20:00
 • Hodina Streamu - magazín o všem, co vzniklo na Stream.cz. Každou středu od 21:00
 • Seriály Stream.cz - z knihovny streamovací služby, Autobazar Monte Karlo (foto), Kancelář Blaník atd. Sobota a neděle od 20:00, úterý až pátek od 22:00

Zde programové schéma úvodního prim time:

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn7

Odběr newsletteru:

reklama
reklama

Odběr newsletteru:

Přihlášení

Krátce

 • Elán: hudební vydavatelství Warner Music vysílá poprvé do digitální distribuce všechna alba legendární slovenské kapely. Od pátku 19. ledna se alba jako Ôsmy svetadiel, Nie sme zlí, Elán 3, Hodina slovenčiny atd. objeví na downloadovacích a streamovacích službách jako jsou Spotify, Deezer, iTunes, GooglePlay.

 • RIO Media: telekomunikační operátor má nové představenstvo - Marcel Dostal, Jaromír Štantejský a Jaroslav Hanyk, které nastoupilo po vstupu nového majitele, vehiklu Kaprain podnikatele Karla Pražáka.

 • Fragile media: digitální agentura Daniela Kafky v roce 2016 utržila téměř 95 milionů korun, v meziročním srovnání o 34 milionů více. Čistý zisk vyskočil z 3,3 milionu na 4,1 milionu. Ke klientům patřily/patří značky Adidas, Albert, České Radiokomunikace, CCS nebo Dr.Max.

Hit dne

Trailer k novému filmu Jiřího Vejdělka Tátova volha.

 • Na turné

  Mandrage
  02. 2.03. 3.
 • Castingy

  Česká televize, útvar Výroby TS Brno, vypsala výběrové řízení na pozici výkonný producent. Předpokládaný datum nástupu září 2017. Podrobnosti na webu Kavčích hor.

Recenze

Nejtemnější hodina

Výjimečný herec v roli výjimečného politika, to je úchvatný film Nejtemnější hodina o nástupu Winstona Churchilla do funkce britského premiéra v temných dnech května 1940, kdy se německé tanky hnaly k pobřeží rozvrácené Francie, aby dokončily zničení francouzské armády a britského expedičního sboru, a kdy se ve Velké Británii vážně uvažovalo o dohodě s Hitlerem.

Takže máme tu výraznou osobnost ve výrazné době a režisér Joe Wright (Pokání, Pýcha a předsudek), scenárista Anthony McCarten (Teorie všeho) a geniální Gary Oldman (Robocop, Temný rytíř povstal, Jeden musí z kola ven atd.) tuhle šanci beze zbytku využili. Diváka tu nečekají žádné masové scény, překvapivé zvraty či bojové akce, "jen" dvě hodiny mluvících hlav a konverzací. Ovšem tak brilantně napsaných a Oldman je v roli stárnoucího, hodně osamělého a hodně vysmívaného starého vlka tak fascinující (i díky neuvěřitelné masce, za kterou stojí japonský profík  Kazuhiro Tsuji), že v kinech zapomenete dýchat.

A na některých místech se neubráníte silným emocím, to když si uvědomíte, jak moc je důležité, aby politik nebyl s prominutím sráč. S výjimkou možná až moc prvoplánovité scény v metru to je filmařina par excellance. Takže Oscaři za rok 2017 by měli být jasní: Nejtemnější hodina by si měla po zásluze napochodovat pro sošku za Nejlepší film, Nejlepší režii, Nejlepší scénář, Nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli a Nejlepší masky. Skvělý filmový zážitek.