Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Bomba: písničkář Marek Ztracený směřuje k vyprodání třetího Edenu

08:06, 19. 10. 2022

Událost, která se bezpochyby zapíše do historie českého hudebního byznysu. Písničkář a zpěvák Marek Ztracený (foto; vlastním jménem Miroslav Slodičák) v příštím roce odehraje hned tři koncerty na pražském stadionu Eden. Ten třetí směřuje rovněž k vyprodání.

Stalo se tak poté, co lístky na první termín koncertu v červnu 2023 zmizely za necelou hodinu, přidaný druhý termín se vyprodal za téměř 120 minut. Tým Marka Ztraceného tak nyní přidává třetí a dle všeho poslední termín. Všechny koncerty se odehrají v červnu příštího roku. Kapacita pražského stadionu je něco nad 30 tisíc lidí (koncertní varianta), Ztracený tak směřuje k ohromující metě 100 tisíc prodaných vstupenek. To představuje maloobchodní tržby v řádu desítek milionů korun.

"Jen těžko se mi hledají slova a možná mi to ještě nedošlo. Každopádně už teď vím, že zhruba 65 tisíc z vás/z nás je v tuhle chvíli součástí něčeho, co se zapsalo do historie českého hudební scény nejspíš navždy," uvedl Ztracený po vyprodání druhé termínu. Následně nechal na sítích fanoušky rozhodnout o třetím vystoupení. "Rozhodli jste vy ! Vyslyšeli jste přání tisíců fanoušků a jedné "ztracený party", rozuměj mě a kapelu. A my vám za to děkujeme! Přidáváme třetí a definitivně poslední termín na pátek 16. června 2023. Až se tyto vstupenky prodají, tak uzavřeme brány a posádka na palubě směr Eden bude kompletní," komentoval Ztracený.

Sdílejte článek: