reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Bakalovci spouštějí náhradu za DVTV, nový videoprojekt pro Aktuálně.cz

13:05, 14. 2. 2023

Mediální dům Economia, vlastněný miliardářem a zákulisním hráčem Zdeňkem Bakalou, spouští nový videoprojekt, který má nahradit hlavně obsah, až do loňského roku dodávaný DVTV (psali jsme zde).

Novinka Spotlight, vyráběná in-house, přinese nové videorozhovory na online deník Aktuálně.cz. Spotlight bude z nového studia bude každý den nabízet rozhovory moderátorek Světlany Witowské (vpravo; aktuálně partnerka Petra Koláře, vlivného lobbisty a tvůrce nového prezidenta) a Lindy Bartošové (foto vlevo). "Pořad bude vlajkovou lodí exkluzivního videoobsahu vydavatelství Economia. Spotlight denně přinese rozhovory s osobnostmi veřejné scény i s uznávanými odborníky. Nabídne hosty z oblasti politiky, ekonomiky, ale i kultury a lifestylu," uvedlo vydavatelství.

Tým Spotlightu je součástí redakce Aktuálně.cz. Šéfdramaturgem projektu je Pavel Švec, který zároveň vede domácí rubriku a zajišťuje "propojení aktuálních témat s těmi nadčasovými". Dramaturgyní je Eliška Dokulilová. Všechna interview budou podle Economie čtenářům bezplatně k dispozici na online deníku Aktuálně.cz, kde má Spotlight samostatnou sekci. Spotlight bude zastoupen také na všech sociálních sítích. Celé rozhovory budou v audioverzi k dispozici i ve všech hlavních podcastových aplikacích.