Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

TV Nova začne streamovat poslední řadu seriálu o Ivetě Bartošové

10:10, 3. 5. 2024

Třetí a poslední řada online seriálu Iveta (foto) o české/československé zpěvačce Ivetě Bartošové se zanedlouho objeví na streamovací platformě Voyo.cz (TV Nova). První díl se bude streamovat od pátku 10. května.

V titulní roli se opět objeví Anna Fialová, dále hrají Richard Krajčo, David Prachař, Filip Rajmont, Zuzana ZlatohlávkováJana StrykováDaniel KadlecPatricie PagáčováAlena MihulováKarel Šimek atd. Výkonnou produkci měla, stejně jako u předchozích dvou řad, na starosti Barletta. Výkonným producentem za Barlettu byl Jiří Holan, výkonnou producentkou za Voyo Veronika Náplavová. Seriál opět režíroval Michal Samir, který rovněž napsal scénář.

Poslední řada Ivety, která se točila v loňském roce, se věnuje závěrečnému a nepříliš šťastnému období populární zpěvačky. "Třináct let po odchodu od Ladislava Štaidla se Ivetin svět změnil k nepoznání. Její alba se neprodávají jako dřív, ale ona věří, že zase bude zpívat. Má za sebou neúspěšné manželství, ale věří, že ta pravá láska na ni stále čeká. A především má vedle sebe toho, na kom jí záleží nejvíc - svého dospívajícího syna. To kvůli němu chce vyhrát boj s vlastními démony. Je to on, kdo při ní stojí, i když se nedaří a bulvár čeká na každou její chybu. Ano, kdysi chtěla být slavná. Teď chce obyčejný život," anoncuje třetí řadu TV Nova.

Velký rozhovor s ředitelem vývoje obsahu pro Voyo.cz Michalem Reitlerem zde: