reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Tři sestry rozšiřují své hospodské impérium

16:47, 6. 12. 2012
Celebrity Hudba Aleš Borovan

Jedna z nejúspěšnějších českých kapel, pub punkové Tři sestry, rozšiřuje své vedlejší komerční aktivity. V těchto dnech v Praze otevírá již pátou hospodu ve vlastní síti "Na staré...". Podnik s názvem Na staré ráně se nachází v blízkosti libeňské Arény. Všech pět hospod provozuje společnost Krakonošovo, kterou vlastní manažer a kapelník Tří sester Tomáš "Ing. Magor" Doležal (na fotce vlevo).

"Celková výtoč všech našich restaurací je asi 3000 hektolitrů ročně," uvedl Ing. Magor.

Kapela se ve své síti rozhodla prodávat i vlastní, stejnojmenné pivo. "Měsíční výtoč v pěti sesterských hospodách se pohybuje mezi 30 a 40 hektolitry piva Tři sestry," doplnil Ing. Magor.

Se svým pivem hodlají Tři sestry dobýt i mimopražské lokály. Od prosince zahajují distribuci do vybraných restaurací po Praze i celé České republice. V první fázi se pivo Tři sestry objeví ve 40 hospodách. "Jednak jde o provozy, kde se Třem sestrám líbí, druhak splňují základní požadavky pro čepování našeho speciálu, tedy dobrá image mezi hosty, celodenní kvalitní kuchyně atakdále," vysvětluje obchodní strategii Ing. Magor.

Kromě Třech sester provozují vlastní hospodu či restauraci i další umělci či celebrity. Jan Rosák má v Mníšku pod Brdy hostinec U Káji Maříka, režisér Jan Hřebejk spolu s přáteli před lety v Praze otevřel vinotéku Bokovka, zpěvák Aleš Brichta to zkoušel s hospodou Bum Bar