Dlouholetý prezident CME Adrian Sarbu podle předpokladů rezignoval na svou funkci. Na cestu dostane zlatý padák ve výši přes 100 milionů korun. Zaměstnancem bermudské skupiny Sarbu zůstane až do 1. ledna 2014.
Seznam.cz: novým zástupcem ředitele divize Identity a uživatelského profilu Dominika Kosorína se stal Jiří Udatný. Věnovat se bude primárně oblasti znalosti uživatele. Udatný přichází z komunikační skupiny GroupM, kde strávil více jak 20 let. Většinu své kariéry pracoval v mediální agentuře Mindshare, posledních šest let pak v GroupM, kterou opouští z pozice chief analytics officer.
Státní fond kinematografie: kandidáty na člena komise pro filmové pobídky SFKMG jsou Daniela Vopeláková Staníková, Přemysl Martínek a Denisa Štrbová.
Český telekomunikační úřad: do úřadu dnes nastoupil nový předseda Rady ČTÚ Marek Ebert. Ten byl vládou jmenován v říjnu 2022. Ebert za své priority považuje mimo jiné "udržitelnost DVB-T2", transparentní výběr držitele poštovní licence a podpora rozvoje digitálního rozhlasu a moderních sítí pro rychlý internet VHCN a 5G. Ebert v ČTÚ pracuje od 90. let, naposledy jako ředitel sekce regulace a člen rady.
Hypermarket Film: produkční firma Filipa Remundy a Víta Klusáka v roce 2021 utržila přes 8 milionů korun. O rok dříve to bylo více než 26 milionů. Celkový obrat byl předloni 10 milionů korun, v roce 2020 přes 27 milionů. Výsledek ve sledovaném roce byla kladná nula, v roce 2020 zisk téměř 8 milionů.
SkyShowtime: streamovací služba Comcastu a Paramount Global odstartuje na českém trhu 14. února. Ve stejný den SkyShowtime vstoupí do dalších 7 zemí střední a východní Evropy, kromě jiných do Maďarska, Polska, Rumunska nebo na Slovensko.
Český rozhlas: mění síť svých zahraničních zpravodajů. Kateřina Havlíková na postu stálého zpravodaje v Polsku vystřídala Martina Dorazína, který je v současnosti stálým válečným zpravodajem na Ukrajině. Další posilou zahraničního zpravodajství je Zdeňka Trachtová, která nastoupí do Bruselu místo Viktora Daňka.