Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Advokátní kancelář Havel, Holásek a Partners zvedla čistý zisk nad 100 milionů Hráči dne

Havel, Holásek & Partners (HHP), jedna z největších tuzemských advokátních kanceláří, která se kromě jiného rovněž pracovně zaměřuje na mediální a zábavní průmysl (poradenské služby), loni navýšila výkon. Tržby firmy (bez inkasní agentury Cash Collectors) za rok 2016 vzrostly o 11 milionů na 551 milionů korun. Celkový obrat za dané období se zvedl ze 633 milionů na 663 milionů korun. Účetní zisk společnosti za loňský rok se meziročně zvýšil o 66 procent na více než 125 milionů korun.

Aktualizace zástupců AK: "HHP v první polovině roku 2017 v Česku zvýšila oproti roku 2016 zisk před zdaněním o více než 20 procent a čistý obrat o více než 11 procent. Obrat celé skupiny dohromady se spolupracující inkasní agenturou Cash Collectors pak dosáhl více než 390 milionů korun. Za rok 2017 by tak mohl celkový obrat skupiny Havel, Holásek & Partners dosáhnout 800 milionů korun.“ 

HHP (na fotce největší podílník Jaroslav Havel) v nedávné době radila HP Tronic při akvizici majoritního podílu Datart, společnosti PressMedia při akvizici majoritního podílu Valmont, druhého největšího provozovatele sítě trafik v Česku, nebo vydavatelství Albatros Media při nákupu zlínského vydavatele Kniha Zlín.

Sdílejte článek: