reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Aneta Langerová vyrazí na celoroční turné a k dvaceti letům na scéně vydá Best of Hráči dne

08:49, 29. 2. 2024
Hudba Koncerty Aleš Borovan

Zpěvačka a skladatelka Aneta Langerová (foto) vyrazí na celoroční koncertní turné, které odstartuje v Brně 18. března a v Praze již 19. března. Šňůra koncertů momentálně zahrnuje 18 vystoupení po celém Česku. Chystají se i další vystoupení na různých festivalech a slavnostech.

V letošním roce Langerová oslaví 20 let v hudebním byznysu, vrcholem oslav budou podzimní koncerty za doprovodu filharmonie. K jubileu zpěvačka vydává i speciální dvojalbum Zázračná písně krajina 20 LET, které obsahuje největší hity i nejzajímavější písně včetně nového singlu, jejž doplní videoklipem. Album vydává na 2CD i digitálně Art Shock v exkluzivní distribuci Supraphonu.

"Když jsem vstoupila do světa písní, začala jsem tím vyprávět příběhy druhým a cítila chvění něčeho většího. Něčeho, co nás všechny přesahuje a zároveň drží pohromadě jako jednotlivce ve vztahu k sobě samému, k rodině, přátelům, ale nakonec i k celé společnosti. Tato zázračná písně krajina mě vtáhla do svých tajů a od té doby si připadám jako poutník, který objevuje stále nové a nové podoby života. A mám takové tušení, že tahle cesta nikdy neskončí," komentovala Langerová.