Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Bulvární web eXtra.cz vede Potměšil (ex-Česká televize) Hráči dne

16:44, 21. 1. 2021

Novým šéfredaktorem bulvárního webu eXtra.cz (vydavatelství Extra Online Media) se od 1. ledna stal Jan Potměšil (foto). Ve funkci střídá Josefa Šťastnu, který eXtra.cz vedl pět let. Potměšil je spojený hlavně s působením v České televizi, kde posledních 8 let zastával pozici manažera vývoje a vedoucího Centra dramaturgie hudební, divadelní a zábavní tvorby a na přidělené projekty dohlížel coby pověřený kreativní producent. Pod jeho vedení spadaly pořady jako například StarDance, Všechnopárty, Eurovize, Herbář, Ceny TýTý, Ceny Anděl atd.

"Sílu eXtra vnímám v několika rovinách, především v dosahu, který má díky dobře rozloženým zdrojům návštěvnosti, pak v šíři témat, kterými se denně zabývá, a neposlední řadě také v možnostech zpracování obsahu do podob talkshow, mini pořadů, živých přenosů nebo livestreamů," uvedl Potměšil. Jedním z prvních počinů nového šéfredaktora je start satirického videopořadu Čauky lidi s imitátorem Petrem Jablonským.

Podle měření návštěvnosti internetu NetMonitor web eXtra.cz v měsíci prosinec 2020 navštívilo přes 3,39 milionu reálných uživatelů.