reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Celovečerní film Vyšehrad se konečně začal točit, do kin míří v roce 2021 Hráči dne

07:44, 15. 9. 2020

Jak Borovan.cz informoval jako první na trhu, populární postava průšvihářského fotbalisty Laviho, která zazářila v internetovém seriálu Vyšehrad, se přetaví do celovečerního filmu. Ten se začal točit před několika dny (předtím vzniklo jen pár záběrů ze živého zápasu), tedy o něco dříve, než se původně uvažovalo (do financování zasáhl čínský koronavirus). Natáčení by mělo trvat do poloviny října zejména v pražských lokacích. Snímek o bývalém hráči Sparty, aktuálně hrajícím za FK Slavoj Vyšehrad, by měl do kin dorazit na jaře příštího roku.

V hlavní roli Laviho se opět představí Jakub Štáfek (foto). Ten je zároveň koproducentem a režisérem. Za projektem filmového Vyšehradu stojí společnost Gangbang production, kterou spoluvlastní producent Jan Kallista (25 procent), Štáfek (25 procent) a další producent Ctibor Pouba (50 procent; je hlavním výkonným producentem). Ve filmu se objeví i Ondřej Pavelka, Ivana Chýlková, David Prachař, Jaroslav Plesl, David Novotný či Jiří Dvořák.

Desetidílný internetový seriál Vyšehrad z fotbalového prostředí vznikl na přelomu let 2016/2017. Od počátku si získal přízeň početné skupiny fanoušků. V druhé polovině 2018 seriál zdarma nabídl Stream.cz (Seznam.cz).