Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Česká televize odstartuje novou stanici ČT3, na obrazovky vrátí hlasatelky Hráči dne

20:45, 22. 3. 2020
Televize Aleš Borovan

Od pondělí 23. března, denně od 9 do 17:25 hodin, začne Česká televize dočasně vysílat nový kanál ČT3, primárně určený seniorům. ČT3 nabídne oblíbené seriály, nostalgické komedie i tematické pořady a nový lifestylový magazín Život na třetí, který se ve vysílání objeví třikrát denně a sedm dní v týdnu. "Stanice bude svým zaměřením spíše klidnou alternativou k ostatním programům ČT," tvrdí zástupci Kavčích hor.

Vysílání ČT3 se bude opírat o tři základní pilíře: tematické magazíny přinášející praktické rady, zpravodajský blok, sdílený s ČT1 a ČT24, vstoupí do vysílání vždy v poledne. "Po zbytek dne bude pro diváky připraven výběr ze zlatého televizního fondu, ikonické seriály i zábava, například oblíbené komedie, seriály, talkshow nebo záznamy koncertů natočených od šedesátých do devadesátých let."

Na obrazovku se díky ČT3 také po patnácti letech vrátí hlasatelky, konkrétně moderátorky pořadu Sama doma Lucii Křížkovou, Janu Havrdovou a Martinu Hynkovou Vrbovou (všechny foto). Program ČT3 se objeví v novém vysílacím standardu DVB-T2.