reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Česká televize odvysílá nové pohádky s Kotkem, Rambou, Preissem nebo Rybovou Hráči dne

18:27, 3. 11. 2020

Klasika. Česká televize během vánočních dní bude lákat diváky hlavně na premiérové pohádky. Letos nasadí čtyři - O vánoční hvězdě (hrají Vojtěch Kotek, Tereza Ramba), Hodinářův učeň (Viktor Preiss), O léčivé vodě (foto; Linda Rybová) a Loupežnická balada.

"Našim divákům přineseme i tolik očekávané, nové vánoční pohádky. Zejména ta štědrovečerní se u nás stala tradicí, kterou si pravidelně nenechá ujít více než 2,5 milionu diváků,“ uvedl ředitel ČT Petr Dvořák. "Na Štědrý večer diváci uvidí premiéru příběhu O vánoční hvězdě, který propojuje lidský svět, inspirovaný obrázky Josefa Lady, s hvězdným nebem plným unikátních filmových efektů."

Televizní nadílka bude pokračovat i v novém roce. Na diváky čekají úspěšné komedie - Poslední Aristokratka Jiřího Vejdělka nebo Vlastníci Jiřího Havelky, snímek, který získal tři České lvy a dvě Ceny české filmové kritiky. V neděli 3. ledna 2021 nabídne ČT1 i první díl nové minisérie Božena. Ve skutečném příběhu proslulé české spisovatelky Boženy Němcové ztvární slavnou Češku v celkem čtyřech televizních filmech herečky Anna Kameníková a Aňa Geislerová.