reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Česká televize začne vysílat Taušovu sérii Zrádci Hráči dne

16:54, 17. 2. 2020
Televize Aleš Borovan

Česká televize do vysílání nasazuje nový seriál Zrádci (foto) režiséra a producenta Viktora Tauše. První díl se na ČT1 objeví v neděli 23. února od 20.10 hodin. Zrádci jsou šestidílná série o "nerovném boji policie s drogovou mafií a o morálních hranicích, které je někdy třeba překračovat".

"Po úspěšném Vodníkovi Tauš přichází s tématem, které je na první pohled specifické. Seriály a filmy z drogového prostředí jsou společností obvykle složitěji přijímané. My se ve Zrádcích rozhodli jít ještě dál. Nezaměřili jsme se na uživatele, ale na systém prodeje drog, jeho součástek i kontrolní aparát," komentoval kreativní producent ČT Jan Lekeš.

Scénář Mira Šifry vznikl podle původního námětu Jiřího Vacka, jednoho ze zakladatelů Národní protidrogové centrály, a na základě příběhů policistů z terénu. Vedle Tauše režíroval i Matěj Chlupáček (rovněž koprodukce Barletta). Kamera Martin Douba. Producent Viktor Tauš, výkonná producentka Ilona Jirásková. Hrají Lenka Krobotová, Cyril Dobrý, Václav Neužil, David Novotný, Igor Bareš a další.