Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Chalupský po letech odchází z komunikace innogy, přichází zkušená manažerka Hráči dne

09:24, 29. 6. 2024
Reklama/PR Aleš Borovan

Po více než 20 letech mění energetická skupina innogy vedení komunikace. Na pozici head of corporate affairs vystřídá Martina Chalupského nová ředitelka Zuzana Tylčerová (foto). Bude přes léto postupně přebírat veškeré kompetence v oblasti externí a interní komunikace, sponzoringu, společenské odpovědnosti a event managementu. Finální řízení útvaru převezme od 1. října letošního roku.

Chalupský přechází do pozice konzultanta. "Předávám exekutivní pozice ředitele a prokuristy, ale zůstávám s innogy. Po letech budování značek RWE a innogy na českém trhu, stavby komplexní komunikace firmy, ale i po obdobích krizové komunikace jsem se rozhodl uvolnit si trochu ruce a věnovat se pouze vybraným projektům," uvedl Chalupský. Mediální komunikaci skupiny innogy budou nadále zajišťovat mluvčí Pavel Grochál a Linda Filuszová.

Tylčerová má za sebou dlouhou praxi na manažerských postech ve velkých mediálních domech. Podílela se na transformaci vydavatelství Economia (majitel Zdeněk Bakala) nebo vedla obchodní divizi vydavatelství Vltava Labe Media (Penta) a v SPM Media (Marek Španěl, Slavomír Pavlíček).