Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Chechtací film Jedeme na teambuilding láká diváky, kinotržby dosáhly cca 20 milionů Hráči dne

18:29, 9. 1. 2024
Film Aleš Borovan

Velmi dobře si v kinech vede nová komedie Jedeme na teambuilding (foto), kterou režírovala Zuzana Marianková (Známí neznámí, Specialisté). Po dvou týdnech promítání má chechtanda na kontě kinotržby ve výši téměř 20 milionů korun, návštěvnost přesáhla 100 tisíc diváků (aktuálně 103 tisíc). Distributorem je Cinemart, který Mariankové snímek do kinosálů nasadil těsně před Silvestrem 2023. Další tržby přidá i slovenský trh (tamní premiéra 11. ledna).

V hlavních rolích se objevili Jakub PrachařVojtěch KotekAnna PolívkováPetra PolnišováAlexander BártaErika Stárková atd. Producenty filmové novinky jsou Petra Polnišová (Angry Tiger), Juraj Brocko (Angry Tiger), Tomáš Janísek a Marek Jeníček (Cinemart).

"Komedie... se odehrává ve svérázném světě firemních výjezdů, kde se mají především vylepšovat mezilidské vztahy na pracovištích a mezi podnikovými pobočkami. v tomto filmu je hlavní právě to, že se paří za firemní, a panují zde také hodně uvolněné vztahy a mravy. Ale pro partu našich hlavních hrdinů je nejdůležitější, že za každou cenu musí vyhrát týmovou soutěž. Jinak jejich oddělení bude zrušené a oni přijdou o práci," uvedl o snímku Cinemart.