Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Další turné Lucie v roce 2019 bude financovat Penny Market Hráči dne

16:48, 27. 11. 2018
Hudba Koncerty Aleš Borovan

Rozjetá Lucie (foto) prodlužuje letošní úspěšné koncertní turné i do roku 2019. Po osmi vyprodaných stadionech a arénách vyráží na turné po menších halách v Česku. V červnu příštího roku v rámci pokračujícího turné k aktuálnímu albu EvoLucie zahraje v plzeňském amfietátru Lochotín. Na podzim 2019 pak odehraje deset dalších koncertů. Kromě jiného v Hradci Králové, Liberci, Karlových Varech nebo v Třinci.

"Lucie na všechny zastávky přiveze vizuály a zmenšenou show, kterou nedávno předvedla na vyprodaných stadionech," uvedl manažer skupiny Ladislav Vajdička z vydavatelství BrainZone. Partnerem turné je Penny Market, který nabídne vstupenky svým zákazníkům v předprodeji.

Turné 2019 bude ve znamení nedávno vydaného alba EvoLucie, které kapela vydala po 16 letech od poslední řadovky. Skupina na něm pracovala s přestávkami sedm měsíců. Svými skladbami na desku přispěli všichni členové David Koller, Robert Kodym, P.B.CH. a Michal Dvořák. O většinu textů se postaral Kodym. Mezi hosty jsou zpěvačka Lenny, saxofonista Vratislav Brabenec z The Plastic People of the Universe nebo kytarista Phil X z Bon Jovi.

Sdílejte článek: