Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Do čela komunikační agentury katz83 nastupuje nový CEO, přišel z Czech News Center Hráči dne

08:08, 13. 10. 2023
Reklama/PR Aleš Borovan

Po patnácti letech ve vedení skupiny agentur katz83 opouští Tomáš Jirsa (na fotce vlevo) pozici CEO. Jeho nástupcem se od října stává Jan Fischer (vpravo), který přichází z mediálního domu Czech News Center (Daniel Křetínský a spol.). Jirsa v agentuře dále zůstává v roli foundera a bude se více věnovat rozvoji byznysu, strategickému směřování firmy a podcastovému vydavatelství. V roli konzultanta bude také participovat na spolupráci s klienty v oblasti strategické a krizové komunikace.

"Poslední měsíce jsme se systematicky zaměřili na budování vysoce profesionální manažerské struktury. Nově jsme obsadili pozice CFO, account directorky nebo seniorního projektového managementu. Spolu s dalšími procesními změnami v řízení společnosti jsme tak vytvořili předpoklad pro uskutečnění změny i v pozici CEO," komentuje Jirsa.

Fischer dříve působil v Havasu, v EP Energy Trading u Křetínského, dále v CNC, odkud si odskočil do vedení Nadačního fondu Kapka naděje, poté se vrátil do Czech News Center jako šéf marketingu.