reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Do Křetínského mediálního týmu nastoupil Nohel (ex-Google) Hráči dne

15:42, 11. 2. 2019
Aleš Borovan

Na pozici digital strategy director v mediální skupině Czech Media Invest (CMI; majitelé Daniel Křetínský, Patrik Tkáč a Roman Korbačka) nastoupí manažer Daniel Nohel (foto). Do jeho kompetence bude mimo jiné patřit "formování celkové strategie CMI v oblasti digitálních aktivit, podpora technologických inovací, hledání synergií a koordinace konkrétních rozvojových digitálních projektů a to nejen v rámci skupiny CMI, ale i s přesahem do e-commerce projektů, ve kterých skupina drží majetkový podíl". Měl by rovněž aktivně vyhledávat příležitosti k akvizičnímu růstu v digitálním segmentu.

Nohel působil více než deset ve Google, naposledy jako head of performance advertising solution pro ruský, slovenský a ukrajinský trh a oblast Středního východu a severní Afriky.

Manažerský tým CMI dále tvoří členové představenstva společnosti: Branislav Miškovič - finanční řízení skupiny a M&A procesy, Daniel Častvaj - mediální aktivity CMI v Česku (Czech News Center a Active Group) a David Bregar -  právní otázky a segment tiskáren a distribuce. Předsedou představenstva se zodpovědností za celkovou strategii skupiny je Křetínský, který je s 50 procenty spolumajitelem holdingu.