Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Do vedení Livesportu nastupuje Tomáš Pondělík Hráči dne

09:38, 9. 12. 2021

Do TOP managementu české technologicko-zpravodajské firmy Livesport (majoritní vlastník Martin Hájek) přichází nový šéf produktového oddělení. Tomáš Pondělík (foto) bude mít jako chief product officer na starost rozvoj vlajkové lodi FlashScore (v Česku Livesport.cz) i dalších projektů společnosti.

FlashScore podle údajů firmy v letošním roce používá přes 100 milionů sportovních fanoušků z celého světa měsíčně. FlashScore přináší rychlé výsledky z několika desítek sportů po celém světě (fotbal, tenis, basketbal, lední hokej atd.) v cca 30ti jazykových mutacích. K hlavním trhům patří Velká Británie, Rusko a Itálie.

Pondělík přichází do Livesportu ze skupiny Home Credit, kde měl v posledních čtyřech letech na starost rozvoj online byznysu, mobilních aplikací a digitálního marketingu především v Asii. Zahraniční zkušenosti sbíral také ve společnosti William Hill a sázkové divizi mediálního domu Sky. V roce 2010 nastoupil do mediální skupiny CME, kde v roli business analytika budoval multikanálové obsahové služby pro sedm zemí.