reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Dramedy Productions začala pro Českou televizi točit druhou řadu seriálu Kukačky Hráči dne

07:30, 29. 5. 2022
Televize Aleš Borovan

Jak jsme informovali již dříve, v uplynulých týdnech se začala točit druhá řada seriálu České televize Kukačky (příběh o záměně dětí v porodnici v malém českém městě). Seriál podle originálního námětu vyvinula společnost Dramedy Productions producentů Filipa Bobiňského a Petra Šizlinga (foto, zleva doprava). Opět by mělo vzniknout 13 epizod. Druhá série Kukaček se natáčí v Praze a okolí.

Herecká sestava a tvůrčí tým by měly zůstat stejné jako u jedničky. To znamená režie Biser Arichtev, výkonný producent Dramedy Šizling, producent Bobiňski. Pod scénářem je znovu podepsán Jan Coufal. V hlavních rolích diváci uvidí Davida Novotného, Sabinu Remundovu, Marka Adamczyka, Martu Dancingerovou, Michala Isteníka nebo Veroniku Freimanovou.

"Kukačky jsme vyvíjeli jako takzvaně herecký seriál, kde se diváci mohou na hrdiny napojit a společně s nimi projít i hlubšími emocemi, nad kterými stojí za to se zamyslet. Hodně času jsme věnovali hereckým zkouškám, dbali na způsob snímání a střihu, citlivě pracovali s hudbou a hledali civilnost i autenticitu," uvedl Bobiňski.

První série Kukaček měla televizní premiéru v lednu 2021. Průměrná sledovanost první řady Kukaček byla podle údajů ČT slušných 1,7 milionu diváků při podílu na sledovanosti 36,50 procenta u diváků starších 15 let. První třináctidílná série se nyní prodala do dvou dalších zemí, uvidí ji diváci na Slovensku a ve Slovinsku.