reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Dvanáctá StarDance zná vítěze, Česká televize nasadí třináctou řadu v roce 2024 Hráči dne

08:19, 17. 12. 2023
Televize Aleš Borovan

Dvanáctá řada taneční show České televize StarDance zná své vítěze. Vítězným párem se stali Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou (foto). Režisérem show byl Jan Fronc, kreativní producentkou Lucie Kapounová. Pozici vedoucí projektu a scenáristka zastávala Barbora Suchařípová. Výkonnou producentkou byl Vojtěch Svoboda, vedoucím produkce Cyril Hirsch. Všech deset přímých přenosů dvanácté řady StarDance s vysokou sledovaností nabídl v hlavním vysílacím čase program ČT1. Kavčí hory vlastní opci na další řadu StarDance, která se začíná připravovat pro vysílání v roce 2024.

"StarDance svým přesahem na ČT rozhodně patří. I letos nabídl mimořádně vysokou úroveň televizní zábavy, podpořil jedním večerem Centrum Paraple, a rekordní sledovanost, nejvyšší od druhého ročníku v roce 2007, potvrzuje, že si diváci StarDance na obrazovkách České televize oblíbili. A tak si, doufám, oprávněně myslím, že uvítají to, že třináctou řadu uvedeme už na podzim příštího roku," uvedl ředitel ČT Jan Souček.

Úspěšný pořad britské veřejnoprávní BBC vysílá ČT od roku 2006 a v uplynulých jedenácti ročnících uspělo devět hereček či herců a dva sportovci.

Podrobnosti o plánech České televize ve velké rozhovoru s Janem Součkem zde: