Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

E15 najala novou moderátorku/novinářku na video projekt, přišla z Forbesu Hráči dne

08:38, 5. 1. 2024

Ekonomický deník E15 a web E15.cz (vydavatelství Czech News Center Daniela Křetínského) v letošním roce chce spustit nový video projekt, který by měl být sadou video-rozhovorových pořadů. V plánu je několik interview týdně s osobnostmi ze světa byznysu, politiky a ekonomiky. Zvláštní sekci chce deník věnovat hostům ze sféry lifestylu, sebe-rozvoje, zdraví, longevity a work-life balance. "Prostor by měla dostat i témata ze zahraničí a jednou z ambicí projektu je přivést do studia také inspirativní zahraniční hosty nejen ze světa byznysu."

Na nový projekt byla najata moderátorka/novinářka Veronika Jonášová (foto), která společně s šéfredaktorem E15 Nikitou Poljakovem video projekt vyvíjí. "Letos se chceme výrazně více zaměřit na tvorbu obsahu pro naši hlavní cílovou skupinu, tedy Čechy, kteří pracují a budují nějakou hodnotu pro sebe a tuto společnost. Video-formát je jeden z mála kanálů, který nám v redakci chybí. Jsem tedy rád, že ho budeme moci letos společně s Veronikou otestovat. Její zkušenosti z několika televizních projektů a zároveň přesah do byznysové žurnalistiky jsou pro tento krok více než ideální kombinací," uvedl Poljakov.

Jonášová přichází z magazínu Forbes. Dlouholeté zkušenosti má především z České televize, kde se více než deset let věnovala roli reportérky a moderátorky. Dva roky také moderovala zpravodajství na Seznam.cz TV, kde mj. vytvořila a moderovala projekt Víkendový rozhovor.

Velký rozhovor s obchodním ředitelem Seznam.cz Tomášem Búřilem o plánech mediálního domu a technologické společnosti zde: