Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Ewing PR získala evropskou oborovou cenu v konkurenci dvou stovek agentur Hráči dne

09:01, 20. 4. 2024
Reklama/PR Aleš Borovan

PR agentura Ewing před několika dny na evropském galavečeru SABRE Awards v Londýně získala ocenění PRovoke EMEA Consultancy of the Year pro region střední a východní Evropy. Soupeřila přitom s cca dvěma stovkami agentur. Titul Poradenská agentura roku si Ewing ze soutěže odnáší již podruhé. Cena je udělována za výsledky v uplynulém roce, hodnotí se přitom kreativita, inovace, strategické myšlení nebo klientský servis.

"V roce 2023 jsme se stejně jako v předchozích letech věnovali práci pro významné české i mezinárodní firmy a instituce. V mnoha ohledech jsme ale také vykročili novým směrem: vytvořili jsme novou oborovou skupinu pro ESG a udržitelnost, navrhli jsme Hatch by AI, náš vlastní nástroj pro umělou inteligenci, a investovali jsme do seniorních zaměstnanců, kteří vedou 60ti členný tým pracující pro naše klienty," řekl spolumajitel a managing partner Ewing Jakub Hrabovský (foto vlevo).

Agentura dle svých slov dosáhla loni 30ti procentního meziročního růstu a "rekordního příjmu". K novým klientům v roce 2023 patřily PMI, Deutsche Bahn & Správa Železnic, Nadační fond Škoda Auto nebo Plzeňský kraj.