reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Nová česká PC hra o bojích legií se probojovala do globálního prodejního žebříčku Hráči dne

07:51, 8. 12. 2023

Nedávno vydaná česká PC hra Last Train Home (foto z natáčení traileru; studio Ashborne Games) o bojích československých legií na sibiřských pláních boduje mezi herními fanoušky po celém světě. Last Train Home při zahájení prodejů získal 7. místo v TOP 10 celosvětově nejprodávanějších her na obří platformě Steam minulého týdne po boku světových značek jako je Call of Duty, Baldur´s Gate 3 nebo EA Sports FC 24.

"Z hlediska prodejů se jedná o vyšší desítky tisíc během prvního týdne, což je velmi slibný start. Přijetí Last Train Home předčilo naše očekávání, ale možná z důvodu jistého tunelového vidění, které jsme si vybudovali za 3 roky tvrdé práce," uvedl pro Borovan.cz marketingový manažer Ashborne Games Dominik Jícha.

Last Train Home je nově na Steamu k dispozici ve společném balíčku  zvaném War Stories se hrou This War Of Mine (polské herní studio 11 bit) o "strastích a hrůzách války z pohledu civilních obyvatel". Balíček je nyní k dispozici se slevou 33 procent po časově omezenou dobu a poté se slevou 10 procent, pokud fanoušek vlastní alespoň jeden z uvedených titulů.