Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Festival Rock for People bude příští rok lákat na zahraniční hvězdy Slipknot a Muse Hráči dne

08:20, 29. 9. 2022
Hudba Koncerty Aleš Borovan

Velkorysý tah pořadatelů velkého open air festivalu Rock for People, jehož hlavní letošní hvězdou byli poppunkoví Green Day. Agentura Ameba Production oznámila angažování hned dvou headlinerů pro ročník 2023. Největšími lákadly akce v příštím roce se tak stanou vystoupení metalistů Slipknot (foto) a rockových Muse.

"Podařilo se nám opět překročit vlastní hranice. Když nám agentka Green Day spokojeně děkovala, věděl jsem, že nás letošní 26. ročník posunul v mnoha ohledech o obrovský kus dál. Naše píle se vyplatila, protože tato stejná agentka nám nyní po měsících vyjednávání potvrdila účast kapely nejen produkčně mnohem větších rozměrů - Muse," uvedl ředitel festivalu Michal Thomes.

Kromě toho festival přidává čtvrtý den a do line-upu zařadila dalších patnáct kapel - Architects, Billy Talent, Hollywood Undead, I Prevail, Lorna Shore, Nothing But Thieves, Paledusk, Set It Off, Sleep Token, The Amazons atd. Festival Rock for People se uskuteční v termínu 8. až 11. června 2023 v hradeckém Parku 360. Předprodeje vstupenek startují v těchto dnech.