reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Filmový distributor Bontonfilm má nového ředitele pro marketing a tiskovou mluvčí Hráči dne

18:24, 25. 2. 2024
Film Reklama/PR Aleš Borovan

Dosavadní PR zástupce a mluvčí filmového distributora Bontonfilm Lukáš Vedral (foto) povýšil a přechází na jinou pozici. Od března bude šéfovat marketingovému týmu Bontonfilmu. Jeho dosavadní agendu PR manažera (informace o připravovaných filmových novinkách, pozvání na novinářské projekce nebo slavnostní premiéry, rozhovory s herci i tvůrci, tvorba tiskových materiálů atd.) nově převezme Eva Albrechtová. Vedral pro Bontonfilm pracoval od roku 2013, předtím působil například v Cinema City. Albrechtová přichází z mediálního domu Czech News Center, kde s Čestmírem Strakatým připravovala rozhovorový formát Prostor X.

"Náš content marketing musí být kreativní, a přitom v každé z kampaní zohledňovat specifika jednotlivých žánrů i tvůrců, se kterými jsme v denním kontaktu. Současně potřebujeme sledovat trendy i změny v chování publika, abychom dokázali diváky bavit a oslovit tam, kde právě jsou. Těším se, že všechno tohle budeme rozvíjet s týmem kolegyně Martiny Gabrielové, které přeju jen to nejlepší v její nové roli maminky," uvedl Vedral.

Skupina Bontonfilm, kterou oficiálně vlastní Martin Palán, má tři divize: Bontonfilm Studios zaměřující se na vlastní produkci a koprodukci filmové, seriálové i televizní tvorby, Bontonfilm Distribution zajišťující distribuci jak v multiplexech, tak klubových kinech, na globálních online platformách nebo v televizi, a Bontonfilm Promotions. Ta nabízí nejen výrobu a prodej reklamních a dárkových předmětů pro zábavní průmysl a firmy, ale také brand styling konzultace nebo e-shopová řešení pro merch.