Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Filmový producent Núñez pošle do kin další film podle knižního bestselleru Evity Twardzik Hráči dne

07:47, 10. 11. 2019
Film Aleš Borovan

Filmový producent Peter Núñez zkusí zopakovat úspěch komedie Všechno nebo nic (2017), natočené podle knihy prodávané slovenské autorky Evity Twardzik (Urbaníkové). V lednu 2020 do kin zamíří další knižní adaptace od stejné autorky Příliš osobní známost (foto). Režie se opět ujala Marta Ferencová. Hlavní role zahrají Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Petra Hřebíčková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Janko Popović Volarić nebo Predrag Manojlović.

"Už při práci na filmu Všechno nebo nic jsem si ověřil, že když uděláte poctivý snímek, který nepohrdá divákem, ale bere ho jako partnera, lidi na něj budou chodit. Filmový trh byl pro mě předtím velkou neznámou, ale po téhle zkušenosti jsem si řekl, že zkusíme natočit i další filmy," uvedl Núñez. Producentsky se na filmu podílejí  společnosti Joy Department, Nunez NFE a Trinity Pictures. Distribuce Bioscop/AQS.

Všechno nebo nic v Česku v roce 2017 vidělo v kinech téměř 330 tisíc diváků, hrubé tržby za prodej kinolístků dosáhly 42 milionů korun. Film celkem v českých, slovenských a polských kinech navštívilo přes 850 tisíc diváků.

Sdílejte článek: