Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Herec a scenárista Jiří Mádl má napsat seriál pro Seznam.cz za pět dní Hráči dne

Herec, režisér a scenárista Jiří Mádl (foto; Pojedeme k moři, Na střeše, Celebrity) má další zajímavý kontrakt, tentokráte pro internetového obra Seznam.cz. Videoportál Televizeseznam.cz od 2. března zpřístupní nový seriál Hotel Kokořín od produkční firmy Premium Bananas. V hlavních rolích pětidílného cyklu se objeví Mádl (rovněž autor scénáře), Pavla Tomicová, Ondřej Malý, Denisa Pfauserová, Sabina Rojková a Filip Kaňkovský. Natáčení proběhne 7. do 12. února na Kokořínsku.

"Jsme autoři celého konceptu, který je experimentální, zábavný a jedinečný. Seriál vznikne během pěti dní, na napsání a natočení každého dílu je vyčleněných 24 hodin. Je to výzva. Nejen pro Jirku Mádla, který bude autorem scénáře, ale pro nás všechny," uvedl Jan Dufek, režisér projektu. Producent Michal Deus doplnil: "Je to vlastně reality show v přímém přenosu, protože scénář vznikne vždy večer před natáčením a během dalšího dne se musí vše připravit a natočit."

Seriál bude vytvořený ve dvou verzích - jedna bude čistě příběhová, druhá bude kombinací seriálu a dokumentu. Ten ukáže, jak příběh vzniká, jak se vymýšlí, natáčí a stříhá.