Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Hobzik po 27 natáčecích dnech dotočil komedii Ubal a zmiz Hráči dne

11:07, 2. 11. 2020
Film Aleš Borovan

Další podrobnosti k připravované gangsterské komedii Ubal a zmiz (foto), jejíž natáčení bylo dokončeno minulý týden. Natáčení probíhalo převážně v noci, celkem se točilo 27 dnů a z toho bylo 17 noček od šesti hodin večerních do šesti hodin ranních. Točilo se od září do října na řadě lokací v Praze - v hotelu International, v klubu Fuchs na Štvanici, v Holešovicích či v ulicích nočního Žižkova.

"Je obdivuhodné, že producenti vůbec do podobného žánru v Čechách šli a jak ustáli celou současnou situaci. Tenhle film je specifický v tom, že se sešlo několik náročných požadavků: noční natáčení, vysoké množství lokací, celkem padesát hereckých rolí. Kromě časového tlaku byly náročné i akční scény," uvedl režisér a scenárista Adam Hobzik.

V hlavních rolích se představí Matouš Ruml, Janek Gregor, Lukáš Duy Anh Tran, Predrag Bjelac, Karel Dobrý, Martin Hofmann, Leoš Noha, Radim Fiala, Tomáš Matonoha nebo Ernesto Čekan. Produkci má na starosti Flamesite, koproducenti filmu jsou Cinemart, Solid Enterprise - Marek Veselický, Dana Voláková, Petarda Production - Petr Šiška. Premiéra Ubal a zmiz je naplánována na 11. března 2021 (distributor Cinemart).