reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

HR v Komárkově a Havrlantově mediální skupině bude řídit Lukáčová Hráči dne

Na pozici human relations director do konzultační a mediální skupiny Mind2Flo (Karel Komárek ml., Rockaway a Jan Galgonek) nově nastupuje manažerka Miroslava Lukáčová (foto), která bude v Mind2Flo zodpovědná za HR strategii podporující plánovaný růst skupiny. Lukáčová dříve pracovala jako HR ředitelka Jan Becher Pernod Ricard nebo Rossmann Czech Republic.

Kromě Lukáčové skupina Mind2Flo najala desítku seniorních manažerů a manažerek (například Lenka Auerová - Group COO), kteří rozšíří vedení nově vzniklé skupiny. Jednotlivá jména bude skupina oznamovat v následujících týdnech. Hiring však pokračuje i nadále, Auerová se svým týmem chce do konce roku obsadit desítky nově vznikajících pozic především v oblastech mediálních kompetencí, dat a řízení zákaznické zkušenosti.

Mind2Flo nyní sestěhovává dohromady obě větvě - mediální agenturu Mindsquared a technologickou divizi Flo - do kanceláří na pražské Bořislavce. Mind2Flo by ve finále měla zahrnovat více než 150 specialistů na média, data, marketing a technologie.