reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Hudební dramaturgii Meet Factory bude řídit Havelka z Please The Trees Hráči dne

15:21, 3. 10. 2021
Hudba Koncerty Aleš Borovan

Známý pražský klub Meet Factory mění dramaturgický/hudební tým. Michala Brennera po jedenácti letech vystřídá na pozici hudebního dramaturga Václav Havelka (vpravo), produkčně ho doplní Marek Mikič (vlevo).

Havelka je znám především jako zpěvák a skladatel (kapela Please the Trees), od roku 2005 pracuje také jako manažer a booking agent (agentury Scrape Sound Inc., Nora Production, Nomads of Prague, Bumbum Satori). Jako produkční pracuje pro Divadlo Archa (do konce roku 2021), hudební festivaly Colours of Ostrava, Metronome Prague nebo filmový festival Letní filmová škola. "Prostor MeetFactory vnímám jako silnou identitu, nejen na pražské kulturní scéně. Mým hlavním dramaturgickým záměrem je vzkříšení koncertních aktivit po covidovém období," tvrdí Havelka.

Mikič se na hudební scéně pohybuje už od roku 2011. Pracoval jako booker na Metronome Prague, jako promotér a agent pro NotAnAgency, kterou založil, a Charmenko, kde se podílel na přípravě turné interpretů jako Algiers, Crywank, Thom Yorke, Dead Can Dance nebo Ed Sheeran.