reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Ivan Trojan získal opět ocenění za nejlepšího herce v reklamě za září 2022 až srpen 2023 Hráči dne

19:27, 15. 11. 2023

Herec Ivan Trojan pokračuje ve vítězném tažení českou reklamou. V rámci cen kreativity v reklamě Effie Awards byl vyhlášen vítězem v kategorii Nejlepší herec/herečka v reklamě. Herci byli ohodnoceni v tuzemských premiérových reklamách odvysílaných v období září 2022 až srpen 2023, a to vždy na škále od 0 do 10. Kategorie Nejlepší herec/herečka v reklamě se v Česku vyhlašuje už osmým rokem - a letos ji opět (již po páté) ovládl Ivan Trojan, kterého respondenti ocenili za výkon ve spotech Českých drah (foto) známkou 7,31.

Na druhé pozici se letos umístila Taťána Kuchařová, která účinkovala v reklamách společnosti Astratex. Třetí místo patřilo Tomáši Jeřábkovi za jeho roli ve spotech Air Bank, kde shodou okolností letos vystupoval naposledy. Čtvrtou a pátou pozici obsadili herec Martin Hofmann (Vodafone) a modelka Natálie Jirásková (Astratex).

Výsledky vychází z pravidelného průzkumu realizovaného agenturou ResSOLUTION Group ve spolupráci se společností Nielsen a Asociací českých reklamních agentur. Přes 8 tisíc respondentů starších 15 let, kteří průzkum vyplnili online, je součástí Českého národního panelu.