Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Jedenáctá taneční show StarDance odstartuje s Godlou, Babčákovou nebo Trávníčkem v půlce října Hráči dne

13:11, 15. 9. 2021

Jeden z pilířů podzimního programu České televize - licenční taneční soutěž StarDance XI - odstartuje v polovině října. První díl diváci uvidí na obrazovkách v sobotu 16. října ve 20:10 hodin na ČT1. Výběr tančících osobností bude poměrně ostrý - Simona Babčáková, Pavel Trávníček, Zdeněk Godla, Jan Cina nebo Marika Šoposká. Hudební scénu budou reprezentovat Tereza Černochová a Mirai Navrátil. Výkony soutěžních páru bude hodnotit porota ve složení Tatiana Drexler, Richard Genzer, Zdeněk Chlopčík a Jan Tománek (všichni foto).

"Ještě nedávno bylo zakázáno zpívat a tančit. Zorganizovat televizní projekt, který je na tanci a zpěvu bytostně založený, proto bylo v době pandemie velkou výzvou, s níž se potýkala řada zahraničních televizí. Soutěž se, pokud se vůbec v zahraničí konala, musela přizpůsobit mnoha bezpečnostním opatřením. Odehrávala se bez publika, které jí pravidelně dodává neopakovatelnou atmosféru. Společně s realizačním týmem jsme všechna opatření sledovali, učili se a snažili se najít cestu pro naše letošní vysílání," uvedl ředitel ČT Petr Dvořák.

Režie show Roman Petrenko, novou kreativní producentkou po deseti ročnících je Lucie Kapounová, výkonný producent Vojtěch Svoboda a vedoucí projektu Barbora Suchařípová.