Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Jirsa a FYI Prague u velkého klienta střídají AC & C, Public Relations Hráči dne

10:42, 8. 7. 2021
Reklama/PR Aleš Borovan

Komunikační podnikatel Tomáš Jirsa (foto) a jeho agentura katz83 plus další PR agentura FYI Prague  (Jan Řezáč, František Brož) získali lukrativní zakázku. Služby public relations budou zajišťovat pro mobilního operátora T-Mobile, který tak po 18 letech změnil PR agenturu. Dosavadní agenturou operátora byla AC&C, Public Relations. Změna proběhla v rámci transformace komunikace T-Mobile, kterou řídí šéf oddělení pro korporátní záležitosti a udržitelnost Petr Jonák a nová tisková mluvčí Zuzana Svobodová. V rámci svého PR tendru desetiletí T-Mobile vybíral z 10 PR agentur.

FYI Prague bude pro T-Mobile zajišťovat především press-office service a rozvíjet vztahy s novináři a důležitými stakeholdery v oblasti mobilních technologií a telekomunikace. Experimentální katz83 si na starost vezme aktivizaci celého mediálního prostoru a komunit prostřednictvím celospolečenských témat a komunikaci na sociálních sítích.

"Přišli jsme se Zuzkou Svobodovou s poměrně jasnou vizí toho, jak by měla magentová komunikace v budoucnu vypadat. T-Mobile už dávno není technokraticky orientovaná značka, v centru našeho dění stojí zákazník se svými potřebami – ať už osobními nebo firemními. T-Mobile vnímám především jako partnera těchto potřeb a moderátora změn a výzev, které se k nim vážou. To chceme promítnout i do komunikace a PR aktivit," uvedl Jonák.

"Mým cílem je přiblížit telekomunikační byznys běžným zákazníkům. Mluvit k nim jejich jazykem, ať už jim představujeme vymoženosti nové generace mobilní sítě, nebo jim chceme ukázat doposud skryté kompetence T-Mobilu v oblasti řešení pro velké firmy či státní instituce," doplnila Svobodová.