Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Jirsa se vrací do výkonného vedení komunikační skupiny C&B Group Hráči dne

08:37, 15. 2. 2020
Reklama/PR Aleš Borovan

Majitel komunikační agentury C&B Tomáš Jirsa (foto) se po více než roce vrací do výkonné role. V agentuře, která se zabývá strategickou a krizovou komunikací, bude managing partnerem. Jirsa se v uplynulém roce věnoval práci vydavatele internetového serveru Info.cz (Daniel Křetínský a spol.).

Po nedávném dění okolo Home Creditu a reflexi tchajwansko-čínského konfliktu v českých médiích a akademických kruzích (Jirsovi byla vyčítána práce pro HC, spolek z protilehlé strany AcaMedia, který provozuje Sinopsis, podle výročních zpráv zase dostává peníze z Tchajwanu, proamerické vlivové nadace NED atd.) se Jirsa stáhl z pozice jednatele a vydavatele Info.cz. Nyní se po boku dosavadního ředitele Tomáše Sazimy zaměří na další rozvoj vlajkové lodě skupiny C&B, konzultační a PR společnosti C&B Reputation Management.

Agentura C&B se na trhu pohybuje od roku 2009. Jirsa v minulosti působil jako šéfredaktor časopisu Laissez Faire a přispěvatel Finančních novin, pro Info.cz připravoval podcast Insider. Byl dlouholetým pořadatelem Plesu v Opeře.