reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Kabát přesouvá letošní obří turné po zimních stadionech Hráči dne

16:51, 24. 6. 2020
Aleš Borovan

Největší byznysový podnik v koncertním průmyslu v letošním roce se přesouvá na rok 2021. Kapela Kabát (foto) měla letos na podzim odjet 21 koncertů na 21 zimních stadionech, návštěvnost by se podle všeho přehoupla přes 100 tisíc diváků. Kapela a management se rozhodli šňůru přesunout o jeden rok. Vstupenky zůstávají v platnosti.

"Aktuální situace, a rychlost informací od naší vlády a ministerstva zdravotnictví nás vedou k obezřetnosti, a ve svém důsledku k přesunutí termínů připraveného turné o rok... Hýbat například s jedním koncertem v O2 Aréně klidně po měsíci je vcelku jednoduché. Přesouvat turné v připraveném počtu koncertů po krátkých časových úsecích je v podstatě nereálné. Berte to jako rozumné a bezpečné řešení," uvedl management kapely.

"Systém koncertů úterý čtvrtek, sobota, zachováme. Mělo by se to tedy posunout termínově o jeden den dopředu, tj. chceme začít (to je jediná útero-čtvrtko-sobotní výjimka) ve středu 6. října 2021 v Chomutově, a pak by následovaly sobota 9. října 2021 Karlovy Vary, úterý 12. října 2021 Plzeň, čtvrtek 14. října 2021 České Budějovice atd.