Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Kapela Jelen na trh posílá čtvrtou desku a připravuje velký koncert v O2 Aréně Hráči dne

12:58, 6. 10. 2023
Hudba Koncerty Aleš Borovan

Výdělečná popová skupina Jelen (foto) vydává své čtvrté album Všechno bude dobrý na labelu SinglTon. Skupina, která na loňském České Slavíku skončila na 5. místě v kategorii Kapely, si k natáčení pozvala řadu zajímavých i nečekaných hostů. Přes legendy, jako jsou Jiří Pavlica a Hradišťan nebo Robert Křesťan s Druhou trávou. Přes přátele Rybičky 48, Kateřinu Marii Tichou, až po příbuzné. Bratra frontmana Jindry Poláka nebo stálého člena skupiny Josefa Málka, který se poprvé představuje i jako autor a sólový zpěvák.

"Jestli má Jelen něco jako životní filosofii, tenhle název (Všechno bude dobrý, pozn. aut.) ji vystihuje dokonale. Najdete tu dvanáct písní, každou jinou, a přece stoprocentně jelení. Na pomoc jsme si tentokrát přizvali i pár hostů, lidí, kterých si vážíme, kteří nás inspirují, jsou našimi vzory, kamarády, které jsme potkali na naší hudební cestě a se kterými jsme chtěli sdílet společnou radost z tvorby," uvedl Polák.

Kapela desku pokřtí a představí naživo na svém narozeninovém koncertě (10 let existence) 2. prosince v pražské O2 Aréně. Ta má koncertní kapacitu cca 17 tisíc diváků.