Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Karel Roden dotočil novou celovečerní komedii Indián Hráči dne

08:31, 9. 8. 2021
Film Aleš Borovan

Jeden z nejobsazovanějších českých herců Karel Roden si vystřihnul další hlavní roli v připravované česko-slovensko-polské komedii Indián (foto). Poslední klapka padla v uplynulých dnech. Za projektem stojí producent Patrizio Gente a režisér Tomáš Svoboda (Hodinový manžel, Dvě nevěsty a jedna svatba). Červencové natáčení probíhalo v Praze a okolí, na plátně se film představí v březnu 2022 (distributor Bioscop).

Indián vypráví příběh zaneprázdněného finančníka Ondřeje Jonáše (Karel Roden) a jeho rodiny, do kterého vstoupí duch umírajícího indiánského náčelníka. "Patrizio Gente za mnou jednou přišel s námětem a já si kolem něj vykroužil takový příběh. Polská koprodukce je spíš produkčního rázu, ale Karel Roden má ve filmu rodiště na Slovensku a část příběhu se odehrává v Americe, kde dokonce jeho maminka prožila v roce 1968 velkou lásku," uvedl Svoboda.

V dalších rolích si zahrají Martin Myšička, Vica Kerekes, Jaroslav Dušek, Štěpánka Fingerhutová, Ester Geislerová, Anna Šišková, Jiří Dvořák, Tomáš Měcháček, Martin Pechlát, Tomáš Matonoha atd.