Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Krobot s Isteníkem a Polívkovou točí novou „hasičskou“ komedii Hráči dne

08:24, 8. 3. 2021
Televize Film Aleš Borovan

Herec Miroslav Krobot má další hlavní filmovou roli. Spolu s Michalem Isteníkem a Annou Polívkovou natáčejí novou, "hasičskou" komedii Kdyby radši hořelo (foto). Komedie vzniká ve Zlínském kraji, režisérem je debutující Adam Koloman Rybanský. V dalších rolích se představí Jiří Vymětal, Marek Pospíchal, Albert Čuba nebo Vladimír Škultéty.

Natáčení začalo už loni v říjnu, hlavní část potom probíhá během letošního února a března, nedávné mrazy donutily filmaře natáčení na několik dní zastavit. Film produkuje společnost Bratři Davida Čálka a Pavla Váchy, koproducentem je Česká televize a Studio FAMU, distributorem je Bontonfilm. Premiéra v kinech je naplánována na začátek roku 2022.

"Součástí mého přístupu je absurdita, humor a civilní herectví kombinované s neherci. Chtěl bych žánr komedie o obyčejném člověku aktualizovat do dnešní doby a navrátit mu závažnost, kterou často měly právě komedie z 60. let. Při práci klademe důraz na kontrasty vážného a komického, které vytváří všudypřítomnou absurditu života," uvedl Rybanský.