Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Kryštof na podzim vydá novou desku, bude na ní i duet s Karlem Gottem Hráči dne

12:41, 25. 6. 2021

Úspěšná kapela Kryštof (foto) plánuje vydat v dohledné době nové studiové, v pořadí již osmé album, nazvané Halywůd. To by mělo vyjít letos v říjnu na labelu Universal Music, čtyři roky od vydání výročního alba 25. Ostravsko-havířovská parta na novinku láká stejnojmenným singlem, který je již nyní k dispozici na všech streamingových platformách.

"Americký Halywůd je o snech. Ten ostravský o těch, které se možná nikdy nesplní, ale je důležité je mít. A můžete snít klidně i o tom, že jednou budete třeba jako Breďák Pitt." O tom všem pojednává pilotní singl Halywůd z produkce Armina Effenbergera, který vzešel autorsky z pera frontmana Richarda Krajča stejně jako ostatní nové písně z připravované desky. Na ní se kromě už známých hitů jako Hvězdáři, Milan Baroš, Hned teď nebo Vánoční s Karlem Gottem objeví i sedm zbrusu nových písní.

Nový videoklip se natáčel v Chrášťanech nedaleko Prahy, produkci měl na starosti tým režiséra Jakuba Mahdala (Jakobyfilms). V létě Kryštof vyjíždí na turné Kryštov Léto 2021, které zahrnuje devět zastávek.