Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Kryštof vydal osmé studiové album Halywůd, produkovali jej čtyři producenti Hráči dne

08:42, 10. 10. 2021
Hudba Aleš Borovan

Na hudební trh zamířil předpokládaný obchodní trhák. Kapela Kryštof (foto) v pátek 8. října vydala osmou studiovou desku, nazvanou Halywůd (label Universal Music). "Americký Halywůd je o snech. Ten ostravský o těch, které se možná nikdy nesplní, ale je důležité je mít. A můžete snít klidně i o tom, že jednou budete třeba jako Breďák Pitt. Na desce je láska, vzdor, vztek, radost, euforie, vyznání, protest i rekapitulace," uvedl frontman skupiny a autor všech písní Richard Krajčo.

Na albu se kromě hitů jako Hvězdáři, Milan Baroš, Hned teď (Pojď být světlometem), Vánoční s Karlem Gottem nebo nejnovějšího singlu Halywůd, objeví i dalších šest nových písní. Album současně s klasickým CD vychází i jako vinyl.

Na desce se podíleli celkem čtyři producenti. "Tři písně dělal Armin Effenberger, který dostal za úkol dostat nás k víc osmdesátkovému zvuku. K tomu se nakonec přiblížil i Lukáš Chromek, který dělal taky tři věci, tři songy měl na starosti fiedlerski a po jedné Ondra Žatkuliak a Angličan Yoad Nevo," doplnil Krajčo.