reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Majitel Payment4U investuje do vývoje nové kryptopeněženky Rull Hráči dne

09:12, 25. 3. 2022

Podnikatel a majitel technologické firmy Payment4U Zdeněk Vacek (na fotce vlevo; síť výdejních boxů OX.point, platební kiosky, automaty, terminály) investuje do dalšího projektu. Společně s designovým studiem NMDS vytváří platformu The Next Generation Company (NGCO). Dalšími zakladateli jsou Martin Kermes (uprostřed) a Martin Jedlička (vpravo). Platforma se soustředí na vývoj produktů a služeb v rámci decentralizovaných technologií ve světě Web3.

Pilotním projektem je kryptopeněženka Rull, jejíž součástí je také NFT marketplace. Rull umožňuje platbu prostřednictvím kryptoměn ve vybraných obchodech, nákup NFT a také zapojení byznys partnerů do e-commerce3 ekonomiky. NFT market nabízí kurátorovaný obsah od slavných značek, osobností a tvůrců.

"Přinášíme jasnou vizi decentralizované ekonomiky, která staví na síle komunit a jejich propojování. Technologie mění svět a nabízí firmám i spotřebitelům zcela nové možnosti rozvoje," komentoval Vacek. "Blockchain mění svět teď a tady - je čas, aby z nejmodernějších technologií dokázal v běžném životě vytěžit každý. Platforma The NGCO otevírá společnostem novou cestu k zákazníkům a efektivnějšímu řízení či financování v rychle se měnícím digitálním prostředí," doplnil kreativní stratég Kermes.