Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Mall Group navýšil základní kapital MallPay, plánuje rozvoj služby Hráči dne

12:32, 20. 3. 2019

E-commerce obr Mall Group (MG; na fotce CEO a spolumajitel Jakub Havrlant) o miliony navýšil základní kapitál dceřinky Mallpay, která nabízí stejnojmennou alternativní platební metodu. Ta nakupujícím umožní zaplatit kartou či převodem až po 14 dnech od nákupu. S MallPay je rovněž možné prodloužit záruční dobu. ZK Mallpay byl nyní navýšen z prostředků ostatních kapitálových fondů o téměř 20 milionů na úroveň 20 milionů korun.

Mall Group plánuje další rozvoj služby, který zahrnuje loajalitní program, platební aplikce nebo jednoduchý účet propojený s platební kartou. Přesné termíny zavádění inovací nejsou podle mluvčí Mall Group Táni Lálové ještě určeny. V současné chvíli je Mall Pay dostupná na 12 e-shopech MG, mimo jiné na Mall.cz nebo Vivantis.cz.

"Během tohoto roku se chceme soustředit na rozšíření služeb do všech důležitých e-shopů v rámci Mall Group a samozřejmě jednáme také s partnery mimo skupinu. Za několik měsíců fungování MallPay službu využilo přes 30 tisíc zákazníků," uvedla Lálová. Mall Group vlastní ze 40 procent Petr Kellner, ze 40 procent Daniel Křetínský a spol. a z 20 procent Havrlantova skupina Rockway.

Sdílejte článek: