Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Manažer výkonnostní reklamy Seznam.cz Slezák přechází do Zásilkovny Hráči dne

15:01, 11. 10. 2021

Novým head of performance skupiny Packeta, která vlastní logistiko-technologickou firmu Zásilkovna, se stal Jan Slezák (foto). Jeho hlavním úkolem bude vyhodnocování a strategické směřování online marketingu ve všech zemích, ve kterých Packeta působí. Před příchodem do Packety Slezák pracoval téměř 12 let v internetové společnosti Seznam.cz. V posledních 2 letech zde působil jako teamleader konzultantů výkonnostní reklamy a zodpovídal za nastavování strategie s největšími inzerenty v Česku a zahraničí.

"Nacházíme se před rekordní vánoční sezónou, na kterou se připravujeme již od začátku roku. S klíčovým obdobím celé sezóny přichází řada zajímavých novinek a marketingových kampaní. Do marketingových aktivit investujeme pravidelně výrazné prostředky. Nejedná se pouze o Česko, ale i o další země, ve kterých skupina Packeta působí," uvedl Milan Šmíd, CMO skupiny Packeta.

"V Packetě budu mít nyní na starosti veškeré performance kampaně, vyhodnocování a strategické směřování online marketingu ve všech zemích, kde holding Packeta působí," doplnil Slezák.