Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Mediální skupina A 11 (Zavoral, Šopov) má nového šéfa printových a on-line titulů Hráči dne

10:36, 5. 1. 2024

Novým ředitelem redakcí tištených a on-line titulů mediální skupiny A 11 se stává Jan Štoll (foto). Ten přebírá pozici po Báře Štanglové, která zůstává i nadále obsahovou ředitelkou televize A 11. Štoll působí v A 11 od roku 2018, začínal jako šéfredaktor titulu Ze Zdravotnictví, přispěvatel Mladého světa, redaktor a později též editor brněnského a následně pražského vydání novin Náš region.

"Mým úkolem je osvěžit obsahovou náplň našich časopisů a novin tak, aby byly ještě více atraktivní pro stávající a nové čtenáře. Nároky a zvyky čtenářů se mění s technologickým rozvojem, a my se tomuto trendu musíme přizpůsobit. Nehodláme nahrazovat redaktory umělou inteligencí, její možnosti však chceme využít ke zvýšení efektivity práce," komentoval Štoll.

A 11 je provozovatelem celoplošné televize A 11 TV a vydavatelem lokálního tisku Náš Region, týdeníku Mladý svět, magazínů CEO, Premium Guide, Harmonie, lifestylových titulů jako Sorry, Kutilství, Špuntíci, Matka a Dítě atd. Spolumajiteli skupiny jsou Aleš Zavoral a Daniel Šopov.