reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Mluvčím roku 2023 se stal Sochor z Tipsportu nebo Cimbala z městského zastupitelství Hráči dne

07:55, 1. 2. 2024
Reklama/PR Aleš Borovan

Oborová organizace PR Klub vyhlásila výsledky ceny Mluvčí roku 2023. Nejlepším mluvčím soukromého sektoru se stal Václav Sochor (na fotce vlevo), šéf korporátní komunikace společnosti Tipsport. Stříbrnou příčku získal Zdeněk Kovář (vpravo), tiskový mluvčí Plzeňského Prazdroje. Bronz si odnesla Klára Divíšková, tisková mluvčí Letiště Praha.

Ocenění Nejlepší mluvčí veřejného a neziskového sektoru získal Aleš Cimbala, tiskový mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze. Ocenění pro druhé místo si odnesl Jakub Ghanem, tiskový mluvčí Městské policie Brno. Třetí příčku obsadil Radek Šalša, manažer PR a marketingu České bankovní asociace.

Titul PR tým roku převzal Britské velvyslanectví v Praze. Na druhém místě se umístil komunikační tým neziskové organizace Člověk v tísni a třetí příčku obsadil již zaniklý volební tým prezidenta Petra Pavla.

"O vítězích rozhodlo 22 odborníků, z nichž polovina zasedá v porotě pravidelně. To umožňuje sledovat a porovnávat přístup a výsledky práce špičkových komunikátorů v průběhu času," komentovala Michaela Pišiová, výkonná ředitelka PR Klubu.